Розпочинати бізнес потрібно з улюбленої справи
Про це розказували безробітним на семінарі «Три серпневі Спаси: традиції святкування в Україні», що відбувся для безробітних у Бобровиці. Захід пройшов у рамках проекту «Збережемо традиції предків» і був присвячений бджільництву.
На Бобровиччині є умільці, які відроджують народні ремесла та промисли, тож фахівці служби зайнятості організували для шукачів роботи зустріч із підприємцями Артуром та Ларисою Нерсисян. Вони охоче поділилися власним досвідом започаткування бізнесу із улюбленої справи.
А починалося все із двох стареньких вуликів, які дісталися у спадок Артурові від діда. Це було захоплення, улюблена справа, якій присвячував весь вільний час. Він міг годинами сидіти біля вуликів, спостерігати за маленькими трудівницями, а перший зібраний мед був справжнім святом для нього. Не хотів зупинятися на досягнутому, тому вуликів ставало все більше, а згодом з’явилася й ідея розпочати власний бізнес.
У травні цього року Артур та Лариса відкрили у Бобровиці спеціалізований магазин «Долина меду», де можна придбати все обладнання, необхідне для бджільництва, ліки для бджіл, спеціальний одяг для пасічників і, звичайно ж, мед із власної пасіки господарів, інші продукти бджільництва, які мають лікувальні властивості.
Учасники семінару відвідали магазин, де бджолярі більш детально розповіли про свій бізнес. Вони впевнені, що будь-яке хобі може стати джерелом прибутку, варто лише спробувати. Шукачів роботи ідея зацікавила, тож обіцяли подумати, повідомив Обласний центр зайнятості.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.