Результати відбору до Школи місцевого самоврядування 2019
Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації Україні" DESPRO оголошує про завершення Конкурсного відбору учасників Школи місцевого самоврядування DESPRO 2019.
Комісією проекту сформовано 5 цільових груп. Ознайомитись зі списком відібраних команд ОТГ та молодих фахівців ОМС ОТГ пропонуємо нижче:
Бобровицька міська ОТГ Чернігівської обл.
Любецька селищна ОТГ Чернігівської обл.
Шеретована Дар'я, Бобровицька ОТГ Чернігівської обл.
Шило Андрій, Бобровицька ОТГ Чернігівської обл.
Проект DESPRO висловлює учасникам щиру подяку за участь у Конкурсному відборі і з приємністю повідомляє, що навчання у Школі місцевого самоврядування DESPRO 2019 розпочнеться з очної сесії у м. Києві 16 вересня 2019 р.
Найближчими днями учасникам буде надіслано офіційний лист-запрошення, програму першої сесії та необхідну логістичну інформацію на електронні пошти, зазначені в анкетах заявників.
При виникненні запитань прохання звертатися до асистента проекту DESPRO Тетяни Сірик за телефоном +38 (044) 270 55 21 або на електронну адресу t.siryk@despro.org.ua
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.