Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 22:14:59

Краща опорна школа Чернігівщини збирає дітей аж із 17-ти населених пунктів

28.08.2012   12:45

У Ріпкинській загальноосвітній школі №2, визнаною кращою серед опорних навчальних закладів Чернігівщини, навчаються діти з 17-ти населених пунктів. Про це на серпневій конференції педагогічних працівників області повідомив її директор Сергій Лебедко.

"До нашої школи щоранку трьома шкільними автобусами з’їжджаються учні з 17-ти населених пунктів Ріпкинського району, розташованих у радіусі до 40 кілометрів від райцентру. Сьогодні у нас навчається 536 учнів, з яких 169 - підвозяться", - розповів директор.

За його словами, школа, де вчаться діти з такої великої кількості сіл - унікальне явище як на Чернігівщині, так і в Україні загалом. І тому її досвід Міністерство освіти, науки, молоді та спорту використовувало при розробці проекту Положення "Про освітній округ".

Школа має належну матеріально-технічну базу, створену, в основному, стараннями педколективу, батьків та учнів. За два останні роки вони облаштували концертний та спортивні зали, методкабінет, класні кімнати, створили фонтан-акваріум, змінили дизайн шкільного подвір’я. Забезпеченість досвідченими, висококваліфікованими кадрами дозволяє навчальному закладу проводити факультативні заняття та гуртки, а також надавати учням професійну освіту. Відтак, у школі старшокласники з різних шкіл району отримують професії операторів комп’ютерного набору та водіїв категорії А, В, С.

Своєрідним "ноу-хау" навчального закладу стало відкриття у ньому консультаційних пунктів із підготовки до ЗНО. У них вчителі вищої категорії та методисти працюють з випускниками, причому не тільки своєї школи, а й з будь-якого навчального закладу району.

"Батьки навіть з віддалених сіл привозять дітей до нас і ми їх готуємо до ЗНО. Ніде в Україні таких безкоштовних консультаційних пунктів немає", - зазначив директор.

Створені у ріпкинській школі №2 умови для навчання та розвитку і належна організація підвозу так приваблюють дітей, що вони, раз відвідавши цю школу, самі просяться до неї. Це дозволяє безболісно розв’язувати проблему закриття малокомплектних сільських навчальних закладів.

"У ряді сіл школи закривалися без будь-якого тиску, і я цим пишаюся", - наголосив С. Лебедко.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/krashcha_oporna_shkola_chernigivshchini_zbirae__ditey_ag_iz_17_ti_naselenih_punktiv_1751751

Останні новини Чернігівщини

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримати мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримати мікрогрант 22:11

Плануєте створити власний бізнес чи розвивати вже діючий? Поспішайте отримати мікрогрант в рамках державної програми "єРобота".

08:10

У житті іноді трапляється так, що перед людиною, яка шукає роботу, постає нелегкий вибір: погоджуватися на першу-ліпшу вакансію, хай навіть з меншими зарплатою і кар’єрною перспективою, чи чекати на якусь кращу пропозицію?

Благодійний фонд «Рокада» планує відновити до пів тисячі будинків в обласному центрі — роботи вже тривають 08:09

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців благодійний фонд «Рокада» поступово відновлює приватні будинки в Чернігові.

Чернігівські рятувальники завітали до маленьких школярів 08:07

Днями співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели урок із мінної безпеки для учнів молодшого класу загальноосвітньої школи №34, що в обласному центрі.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети 08:04

Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 69 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 573 такі предмети.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини