Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 13:39:46

Линовицька громада може ефективно збільшити свою територію

09.08.2019   11:12Агенцiя

Линовицька громада, яка повноцінно функціонує з 1 січня 2018 року, демонструє хороші результати розвитку та доводить, що децентралізація - це перетворення сільських територій на спроможні кластери.

За півтора роки у громаді реалізували ряд проектів різного спрямування: ремонтують дороги, відновлюють освітлення, модернізують освіту, підтримують медицину, відновлюють стадіон та культуру.

Громада визнана спроможною. На території працюють потужні підприємства, які свідомо сплачують податки та збори. В результаті відбувається вилучення реверсної дотації у сумі майже один мільйон гривень.

Про можливість приєднання сусідніх територій мова йшла під час виїзної консультації Людмили Чабак, радниці з децентралізації Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

"Наша громада обговорювала питання приєднання з представниками Білошапківської, Богданівської та Удайцівської сільських рад. Від Богданівки поки що відповіді немає, Білошапки мають свої плани, а Удайці - це два населені пункти - проголосував приєднатися до Линовицької ОТГ. Що ми маємо далі робити?" - сказав Віталій Нестерко, голова Линовицької громади.

Людмила Чабак надала роз'яснення подальшої процедури приєднання сільської території до селищної громади, звернула увагу на важливості оформлення документів згідно діючого законодавства та дотримання процедури. Вона наголосила на тому, що Удайцівська сільська рада згідно з перспективним планом, який затверджений Кабміном, має входити до Линовицької громади. "Було б добре, якби Ви не зволікали з процедурою приєднання", - порадила експертка.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

 Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області

Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51

Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

3 лютого: цей день в Україні і світі

3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression