Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 08:10:48

Освітній рівень населення області. ДОВІДКА

02.08.2019   09:17Агенцiя

На базі обстеження умов життя домогосподарств проведено щорічне дослідження щодо освітнього рівня населення у віці 6 років і старше.

За одержаною інформацією, кожен четвертий житель Чернігівщини має вищу (повну чи базову) освіту та майже кожен шостий – неповну вищу.

Професійно-технічну освіту здобули 21% населення області, повну загальну середню має 18%, базову загальну середню – 8%, початкову загальну – 7%, дошкільну освіту – 5%, не мають освіти, але вміють читати й писати та неписьменні – 0,3%.
   
В Україні мають повну чи базову вищу освіту 25% населення. Серед регіонів вищий, ніж середній у країні, цей показник у Харківській,  Дніпропетровській та Львівській областях (31% – 28%), а найвищий – у місті Київ (48%), підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини