Про актуальні питання оподаткування
Спеціалісти Головного управління ДФС у Чернігівській області проінформували бухгалтерів про актуальні питання податкового законодавства.
Заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податку на прибуток та взаємодії з питань трансфертного ціноутворення та моніторингу звітності управління податків і зборів з юридичних осіб Тамара ПИЩУР звернула увагу на нюанси подання звітності та особливості оподаткування податком на прибуток.
Особливості реєстрації податкових накладних /розрахунків коригування та врахування їх у системі електронного адміністрування ПДВ повідомила начальник відділу адміністрування та контролю за відшкодуванням ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб Ірина СОБОЛЕВА.
Детально пояснила порядок адміністрування плати за землю, встановлення ставок податку, недопущення накопичення боргу зі сплати земельного податку начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Ірина БУГЛАК.
Завідувач сектору по розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Наталія ПРИХОДЬКО зосередила увагу на справлянні податку на доходи фізичних осіб, використання податкової соціальної пільги.інформує ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression