Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 12:51:09

На UA: ЧЕРНІГІВ вдруге пройшов практикум для майбутніх медійників

20.07.2019   14:19Агенцiя

Завершився навчальний курс "Як працюють новини на UA: ЧЕРНІГІВ". Протягом місяця 24 учасники здобували навички роботи в медіа.

Програма навчання складалася з 5-ти дводенних практичних семінарів з тем:
    стандарти журналістики
    телевиробництво: зйомка, монтаж, робота в студії
    радіовиробництво: інтерв’ю, робота з голосом
    мистецтво інтерв’ю, навички роботи в кадрі
    digital-журналістика, робота в соціальних медіа

“Найбільш цікавими та прикладними для мене були домашні завдання та практика в теле та радіо студіях, – говорить учасник практикуму Андрій Атрощенко. – Особливо запам’яталося ведення рубрики в прямому ефірі “Ранку”, завдання з підготовки сюжету та вправи з голосом на радіо.

До школи я був лише споживачем теле та радіо продуктів з романтичним розумінням процесів їх створення. Зараз для мене відкрився справжній зворотній бік роботи сучасних медіа. Я віддаю шану команді Суспільного за їх складну та нервову роботу з донесення об’єктивної дійсності людям”.

Курс “Як працюють новини на UA: ЧЕРНІГІВ” проводиться вже вдруге. Навчання на ньому безкоштовне, а по завершенні учасники практикуму отримують сертифікати.

“Торік було 80 бажаючих потрапити на навчання. Цього року нам надійшло 132 анкети. Відібрали для участі у практичних семінарах 24 людей, – розповідає шеф-редактор новин Андрій Тіток. – Насправді, кожен зі слухачів – по-своєму особлива і цікава людина. Приємно, що у всіх був інтерес пізнавати нове, дізнаватися про стандарти інформаційної журналістики і дискутувати з приводу того, як робити сюжеті краще.

Організатори намагалися зробити програму цікавою та насиченою. Тому поєднали в курсі теорію з практикою – учасники писали сюжети, брали інтерв’ю, працювали з суфлером.

Продюсер UA: ЧЕРНІГІВ Артем Шелковий говорить:
“Мета даної навчальної програми – не лише поділитися знаннями нашої команди, але й дати зрозуміти, як працює Суспільне. В учасників практикуму була можливість зануритися в атмосферу нашого життя, побачити, як працюють новини, що таке радіо, як воно влаштоване, як влаштована наша ранкова програма та інші передачі. Ми хотіли донести, чому ми робимо саме так, а не інакше. Мені здається, моїм колегам це вдалося зробити, за що я їм дуже вдячний”.

Чернігівська філія Суспільного планує в майбутньому продовжувати проводити практичні заняття для охочих підвищити свою медіаграмотність та дізнатися більше про роботу ЗМІ.

Останні новини Чернігівщини

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40

Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».

Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17

За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини