Відомий блогер навчав як просувати Чернігів у соцмережах
Навчання для працівників управлінь міської ради і громадських активістів, які хочуть просувати Чернігів у соціальних мережах, провів у ці вихідні в нашому місті відомий тревел-болгер Павло Федькович (Pavlo Fedykovych).
Його візит у Чернігів – вже другий, перший раз Павло побував тут місяць тому в якості туриста. А тепер завдяки активній позиції Управління культури та туризму Чернігівської міської ради Чернігів став першим містом в Україні, в якому топ-блогер організував таке навчання. До цього він співпрацював, переважно, з європейськіми містами – наприклад, у Чехії або Польщі.
До речі, це навчання блогерів – лише одина з багатьох різноманітних заходів і можливостей, які Управління культури та туризму Чернігівської міської ради організовує постійно і в яких бажаючі чернігівці можуть брати участь, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.