Поповнили знання присутніх стосовно питань розробки елементів плану управління річковим басейном
21 травня відбувся семінар-навчання для спеціалістів галузі всіх рівнів: від працівників експлуатаційних дільниць, фахівців міжрайонних управлінь до спеціалістів апарату та начальників відділів Деснянського БУВР.
Серед гостей представники - Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проекту ЄС в Україні «Водна ініціатива плюс», члени басейнової ради Десни та верхнього Дніпра.
Спікери від управління освіжили та поповнили знання присутніх стосовно питань розробки елементів плану управління річковим басейном, перспектив здійснення державного моніторингу вод та механізму видачі дозволів на спецводокористування в режимі онлайн.
Запрошені фахівці - Оксана Коноваленко, представник проекту ЄС "Водна ініціатива плюс" в Україні; Ганна Цвєткова - представник ВЕГО "Мама-86"; Катерина Полянська – представник Міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина".
Вони закцентували увагу присутніх на таких актуальних для сьогодення питаннях як аналіз антропогенних навантажень і визначення зон, які підлягають охороні при написанні планів управління річковим басейном, поділились досвідом з розробки пілотного проекту плану управління річкового басейну верхнього Дніпра, повідомляє Деснянське басейнове управління водних ресурсів.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.