Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 10:29:57

Поліцейські провели акцію "Стань помітним на дорозі!"

11.05.2019   07:58Агенцiя

У райцентрі Куликівка в рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху поліцейські управління превентивної діяльності спільно з місцевими колегами з сектору реагування патрульної поліції провели профілактичну акцію «Стань помітним на дорозі!».

Поліцейські завітали до місцевої загальноосвітньої школи. На подвір’ї закладу правоохоронці влаштували для дітей цікаву вікторину з Правил дорожнього руху. Школярі наввипередки відповідали на питання, демонструючи добрі знання «дорожньої абетки». Також діти отримали змогу відчути себе справжніми правоохоронцями — посидіти у патрульному авто.

Поліцейські докладно пояснили малечі, чому пішоходам і велосипедистам надзвичайно важливо бути помітними та яскравими в темну пору доби.

— Водіям особливо важко помітити у темряві пішоходів, велосипедистів та гужовий транспорт. Їх видно лише за 25-40 метрів. Але якщо прикріпити до одягу, дитячого візку чи велосипеда спеціальний світлоповертальний елемент (флікер), його помітно за 130-140 метрів. Тож фахівці з безпеки руху недаремно переконують, що використання лікерів здатне зберегти життя, — наголосила інспектор управління превентивної діяльності обласної поліції Сніжана Костирко.

Наприкінці зустрічі всі її юні учасники отримали в подарунок засоби власної безпеки. Пішоходам дісталися флікери, а велосипедистам — катафоти і світлоповертальні жилети, повідомив Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини