"Юність науки-2019: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства"
17 квітня відбулося засідання підсекції маркетингу, PR-технологій та логістики Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Юність науки-2019: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

Відкриття засідання конференції розпочалося з вступного слова завідувачки кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Жидок В.В.
Також перед учасниками конференції виступили запрошені спікери на актуальні теми маркетингу:
- Петро Стариков, депутат Новозаводської районної у м.Чернігові ради, власник ТОВ «Неман», член правління Спілки виробників меблів, дверей та вікон;
- Олена Смущенко, директор з персоналу ТОВ «Віват Трейдінг», м.Чернігів;
- Юліана Шалетіна, журналіст, головний редактор журналів «BOOM» і «Смачне життя», член Національної спілки журналістів України, консультант з маркетингу, м.Чернігів;
- Ірина Ковбаса, директор в компанії Oriflame, співзасновник Інтернет проекту «Енергія росту», м. Чернігів;
- Дмитро Селех, студент гр.МР-151, Чернігівський національний технологічний університет, Email-маркетолог компанії SendPulse.
Роботу конференції продовжили молоді науковці. Загалом у конференції взяли участь 30 учасників, із них було заслухано доповіді студентів: Гурський Володимир, Мурай Альона, Горбачова Єлизавета, Школаберда Алла, Косолап Максим, Рябченко Ігор, Шкулепіна Анастасія.
На конференції обговорювались питання, які стосувались різноманітних аспектів теорії та практики маркетингу. Грамоти за активну участь отримали всі молоді науковці, які презентували свої доповіді.
Додатково було відзначено подяками:
- Шкулепіну Анастасію за успіхи у навчанні, активну участь у науковій роботі та гідне представлення ЧНТУ у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Маркетинг» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти;
- Мурай Альоні за успіхи у навчанні та високі спортивні досягнення у відкритому чемпіонаті міста Чернігова з настільного тенісу сезону 2018-2019 рр. серед команд дівчат закладів вищої освіти;
- Рябченку Ігорю за успіхи у навчанні і активну участь у міжнародному проекті «Наше середовище – це наше спільне багатство» в рамках програми Erasmus + Youth Exchange!
Кафедра маркетингу, РR-технологій та логістики ЧНТУ
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.