Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 16:32:01

У службі зайнятості - профіквест

27.03.2019   08:19Агенцiя

"Ким ти будеш, коли виростеш? Ким хочеш стати?", - запитують дитину з досить маленького віку. Протягом багатьох років, шкільних і не тільки, це питання турбує як самих дітей, так і їх батьків.

Оцінити свої можливості, нахили та здібності, аби не помилитися при виборі професії, їм допомагають фахівці  служби зайнятості, організовуючи різнопланові профорієнтаційні заходи. Одним з таких є профіквест "Пізнай світ професій!".

До речі, на минулому тижні такий інтерактивний західвідбувся для дев’ятикласниківВарвинського ліцею № 2. Вони охоче виконували профорієнтаційні вправи і командні завдання, моделювали ситуації – все це мало на меті зорієнтувати на свідомий вибір затребуваної на ринку праці професії.

Також учням запропонували скористатися веб-базованою платформою для онлайн профорієнтаційного консультування "Моя професія: консультаційна мережа".


Світлана Шеремет, Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини