Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 08:24:45

Навчання новопризначених працівників органів державної влади

11.03.2019   15:41Агенцiя

Про зміни в законодавстві України щодо проходження державної служби; оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В»; корупційні ризики та інші аспекти діяльності державних службовців йдеться під час навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації, що проводиться 11 – 15 березня для новопризначених спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

В рамках першої сесії державні службовці ознайомляться з традиціями публічного управління в Україні та історією владних інституцій Чернігово-Сіверщини; новаціями Міністерства юстиції України (функціонування загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО») та реалізацією ініціативи «Партнерство “Відкритий уряд”». Окрім цього, висвітлюватимуться можливості щодо енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії; державні організаційно-правові механізми забезпечення принципу рівноправності жінок і чоловіків у суспільстві та соціальні аспекти вирішення проблеми торгівлі людьми.

Учасники навчання братимуть участь у серії тренінгів, спрямованих на розвиток професійної мотивації та цілепокладання; управління особистою ефективністю; конфліктними ситуаціями; планування роботи та робочого часу державного службовця; застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів влади. Також говоритиметься про соціально-психологічні аспекти лідерства на державній службі; культуру усного та писемного ділового мовлення; культорологічні та соціально-психологічні засади ораторського мистецтва; ділову риторику та принципи мовного впливу.


Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.