Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 13:50:59

Говоримо про комунікації та комунікативну стратегію у Городнянській ОТГ

12.02.2019   15:46

Консультація Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

Розібрали цільові аудиторії, їх особливості, канали комунікацій за допомогою яких можна доносити інформацію і які будуть природні для кожної групи. Також говорили про вплив одних груп на думку інших.

Була піднята проблема донесення інформації до жителів старостинських округів, як староста, бібліотекар і завклубом може налагодити інформування жителів.

План дій поки що не виписували. Але думати в цьому напрямку почали.

Взагалі думки різні, щодо того як інформувати, роз'яснити та розказати. Головне єдине, з людьми треба говорити.

Інформування потрібне. З цим ніхто не сперечається.

А ще вдалося побачити ЦНАП, який робить громада, за підтримки Програми ULEAD з Європою: створення ЦНАП
Це дійсно масштабне перетворення звичайної адмінбудівлі. І сподіваюся найближчим часом про нього заговорять

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини