Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 11:17:46

За сприяння служби зайнятості можна стати навіть сироваром

30.01.2019   09:37Агенцiя

За допомогою служби зайнятості можна безкоштовно здобути не лише звичні всім робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі області. Зокрема, можна стати вишивальницею, ковалем, бондарем, верхолазом і навіть сироваром.

До речі, на Чернігівщині працює 11 молокопереробних підприємств, яким час від часу потрібні кадри. Водночас навчальних закладів, де б вчилися на сироварів, в області немає.

Проте для служби зайнятості це не проблема. Вона може організувати професійне навчання для безробітних безпосередньо у роботодавця на підприємстві, у навчальних закладах як Чернігівської області, так і за її межами.

Крім того, Державна служба зайнятості має власну мережу навчальних закладів. Це сучасні центри професійно-технічної освіти з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Такі заклади нині діють у 11 областях України.

Так, за направленням Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці січня поїхала вчитися варити сири аж на Черкащину безробітна Світлана Покидько. Вчиться вона в Звенигородському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Під час теоретичного курсу безробітна освоїть технологію виробництва, технологічне устаткування, біохімію молока та молочних продуктів, мікробіологію молока, санітарію та гігієну, технохімічний контроль тощо. Потім, на виробничій практиці, яка проходитиме на ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», закріпить здобуті знання. Саме на це підприємство Світлана Покидько й буде працевлаштована після успішної здачі всіх іспитів.

Отже, якщо і ви бажаєте здобути затребувану на ринку працю професію, звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласної служби зайнятості.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки: відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Прилуки: відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10:12

4 серпня у сесійній залі відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Анатолій Лінник провів прийом громадян

Анатолій Лінник провів прийом громадян 10:01

4 серпня, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян.

Владислав Атрошенко: Ми готуємося до 1 вересня в стандартному режимі

Владислав Атрошенко: Ми готуємося до 1 вересня в стандартному режимі 09:54

Підготовка до нового навчального року в загальноосвітніх закладах Чернігова триває. У всіх школах міста завершуються планові ремонти. Проте, як повідомив на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді начальник міського управління освіти Василь Білогура, зараз паралельно опрацьовується й інформація про можливі карантинні заходи з 1 вересня. Ситуація буде залежати від кількості хворих на Covid-19 по місту.