Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 грудня, 02:43:04

За сприяння служби зайнятості можна стати навіть сироваром

30.01.2019   09:37Агенцiя

За допомогою служби зайнятості можна безкоштовно здобути не лише звичні всім робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі області. Зокрема, можна стати вишивальницею, ковалем, бондарем, верхолазом і навіть сироваром.

До речі, на Чернігівщині працює 11 молокопереробних підприємств, яким час від часу потрібні кадри. Водночас навчальних закладів, де б вчилися на сироварів, в області немає.

Проте для служби зайнятості це не проблема. Вона може організувати професійне навчання для безробітних безпосередньо у роботодавця на підприємстві, у навчальних закладах як Чернігівської області, так і за її межами.

Крім того, Державна служба зайнятості має власну мережу навчальних закладів. Це сучасні центри професійно-технічної освіти з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Такі заклади нині діють у 11 областях України.

Так, за направленням Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці січня поїхала вчитися варити сири аж на Черкащину безробітна Світлана Покидько. Вчиться вона в Звенигородському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Під час теоретичного курсу безробітна освоїть технологію виробництва, технологічне устаткування, біохімію молока та молочних продуктів, мікробіологію молока, санітарію та гігієну, технохімічний контроль тощо. Потім, на виробничій практиці, яка проходитиме на ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», закріпить здобуті знання. Саме на це підприємство Світлана Покидько й буде працевлаштована після успішної здачі всіх іспитів.

Отже, якщо і ви бажаєте здобути затребувану на ринку працю професію, звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласної служби зайнятості.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Знищили понад 2 кілометри сіток

Знищили понад 2 кілометри сіток 13:06

Управлінням Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області в черговий раз знищено заборонені знаряддя лову, які були вилучені під час викриття порушень Правил рибальства.Дев’ятого грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем механічним шляхом знищено 98 одиниць заборонених знарядь лову, загальною довжиною 2 187 метрів, у тому числі: 77 од. сіток зяберних (одностінних), 19 од. сіток поріжних, одна сітка «рамка» та один ятір. «Кожного місяця проводяться заходи з утилізації заборонених знарядь лову, згідно яких судом прийнято рішення щодо конфіскації та знищення, а також вилучених згідно з актами безхазяйного майна», - прокоментував начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк. Чернігівський рибоохоронний патруль попереджає, що за використання заборонених знарядь лову передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ.

Призначено нового командувача військ ОК

Призначено нового командувача військ ОК "Північ" 11:47

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський представив особовому складу Чернігівського гарнізону нового командувача військ оперативного командування «Північ».

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову 11:14

9 грудня 2019 року відбувся розгляд справи про притягнення Мельничука Валентина Васильовича до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП, за результатами якого провадження у справі закрито за відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення.

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень 11:05

Як повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської облдержадміністрації, за січень-листопад цього року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 5,9 мільярда гривень.

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва 10:26

У рамках реалізації Стратегії розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади 2027 на базі Ніжинського центру надання адміністративних послуг відкрили центр підтримки підприємництва.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини