Зимові канікули у школах Чернігова продовжені на тиждень: до 13 січня
Цьогорічні зимові канікули у загальноосвітніх школах Чернігова продовжені на 1 тиждень: до 13 січня. Про це повідомив начальник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Відповідно до законодавства, зараз рішення про тривалість канікул приймають керівники навчальних закладів.
У свою чергу, управління освіти міської ради у зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю – як дітей, так і вчителів - рекомендувало школам продовжити канікули на тиждень.
Сьогодні, 4 січня, директори чернігівських шкіл мали спільну робочу зустріч і висловили згоду на таке рішення.
- Сподіваємося, що це зіграє свою роль і оголошувати в подальшому карантин не буде потреби, - додав керівник управління освіти.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.