Чергова інформаційна сесія для ОТГ. Цього разу - про адмінпослуги
Ефективна організація надання адмінпослуг — одне із першочергових завдань для ОТГ. Найкращий шлях до цього — створення сучасного ЦНАПу.
Наразі Програма «U-LEAD з Європою» пропонує громадам фінансову та інформаційну підтримку.
Детальніше вчора про цю можливість представникам ОТГ розповіла Регіональний координатор 2-го компоненту Програми Ольга Калініченко. У регіональній інформаційній сесія взяла участь директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик.
До слова, Чернігівщина вже має позитивний досвід спільної роботи у цьому напрямку. Минулоріч за підтримки зазначеної Програми у Кіптівській ОТГ відкрито оновлений і оснащений за сучасними стандартами ЦНАП. Тут наразі надається близько 100 адміністративних послуг.
На сьогодні у Фазах впровадження з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» беруть участь Вертіївська, Бобровицька та Куликівська громади (перший раунд), Батуринська, Городнянська, Козелецька, Носівська та Сосницька ОТГ (другий раунд).
15 листопада розпочався прийом заявок на участь у третьому раунді Фази впровадження. Подати заявку на участь у Програмі можна до 31 січня 2019 року.
Долучитися до участі можуть й територіальні громади сіл, селищ та міст з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч. Також є опція спільної заявки.
Практичні поради зі створення ЦНАПу представники ОТГ можуть знайти і в спеціальному посібнику, який уклали, спираючись на досвід Програми.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.