Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 19:58:41

Пройшов семінар "Про можливості підтримки малого і середнього підприємництва"

28.11.2018   10:35Агенцiя

27 листопада в Агенції регіонального розвитку пройшов семінар для підприємців міста Чернігова на тему: «Про можливості підтримки малого і середнього підприємництва».

Організаторами заходу виступили Департамент економічного розвитку ОДА в партнерстві з Агенцією регіонального розвитку та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області.

В ході семінару його учасники мали змогу почути представників установ інфраструктури підтримки МСП області.

Зокрема, Наталія Шеремета, керівник відділу Чернігівська ТПП, розповіла про діяльність Центру інформаційної підтримки бізнесу, що працює на базі палати в рамках проекту ЄБРР, а також про інші програми та сервіси, які пропонуються підприємцям даною установою, такі як Erasmus for Young Entrepreneurs, Enterprise Europe Network Ukraine та інші.

Cвітлана Полторацька, заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА, проінформувала про механізми підтримки МСП в області, а також щодо реалізації в області проекту FORBIZ, направленому на розвиток МСП в регіоні.

Тарас Молочко, директор ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», ознайомив присутніх з діяльністю установи яку він очолює, та умовами кредитування, які можуть бути цікаві бізнесу.
Сергій Хоботня, директор Агенції регіонального розвитку, розповів про роботу установи в сфері підтримки підриємництва та її подальші плани, зокрема старт проекту "Інноваційний бізнес-акселератор", направлений на підтримку стартапів в області.

Учасники семінару позитивно оцінили подану інформацію, внесли конструктивні пропозиції щодо покращення системи підтримки підприємництва та висловили вдячність за організацію подібних заходів.


Агенція регіонального розвитку Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини