Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 січня, 14:47:06

У Черніові відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів

07.11.2018   09:33Агенцiя

Семінар був присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, адвокатської етики тощо.

Про надання ефективної правничої допомоги у кримінальному провадженні доповів Голова ВКДКА Олександр Дроздов.

Не менш важливим питанням постала і дисциплінарна відповідальність за порушення правил адвокатської етики. Саме про це розповіла проректор з організаційно- методичної роботи Вищої школи адвокатури НААУ Ірина Василик.

Також обговорили питання правових позицій Великої Палати Верховного Суду по кредитних правовідносинах, з яким виступила суддя у відставці Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Галина Юровська.

Про поняття та види економічної експертизи, а також її проведення під час здійснення податкової перевірки розказали судовий експерт Олександр Семенюк та економіст з податків і зборів Юлія Величко.

З доповіддю про проблеми захисту у корупційних злочинах виступив адвокат адвокатського об’єднання «Скляренко, Сидоренко та партнери» Андрій Тригуб.

Семінар відвідали 360 адвокатів, в тому числі близько 80 адвокатів з інших регіонів. зокрема, з Київської, Сумської, Донецької та інших областей України.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини