Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 13:57:37

Відповідальність сьогодні – якість життя завтра

22.09.2018   12:40Агенцiя

Кожного дня людина вмикає світло, воду, газ, користується теплом, та іншими благами цивілізації не замислюючись,як це вплине на майбутнє.

Питання раціонального використання вичерпних ресурсів, для багатьох взагалі здається не суттєвим, та таким, яке не потребує окремого виваженого підходу.

Питання субсидій взагалі нищить відповідальність адже не стимулює до зваженого та раціонального підходу до використання ресурсів.

Згідно інформації з відкритих джерел саме люди, які отримують субсидії не економлять ані воду, ані світло, ані газ. Як змінити цей підхід, та які методи економії обирати, так щоб не створювати дискомфорту обговорювали сьогодні учасники інформаційного заходу «Творимо разом майбутнє держави».
 
«Дорослі люди мають мати дорослий підхід до вирішення питань раціонального використання ресурсів. Усвідомлення власного впливу на ті чи інші проблемні питання підвищує рівень відповідальності в цілому. Сьогодні ми отримали інформацію, яка заставляє замислитись над тим, що ми залишимо у спадок дітям. Окрім того гостро стоїть питання економічного зростання, яке не можливо без енергетичної незалежності та сталого розвитку. Кожен крок на шляху до створення енергетично незалежної держави, це здобуток, і робити ці кроки потрібно нам з вами» - наголосила Зосименко  Тетяна, учасниця інформаційного заходу.

«Співпраця з навчальними закладами відкриває нові горизонти та активізує студентів до певних дій. Заощадження енергетичних ресурсів – це не дань моді, а необхідність і формування відповідальності в цьому питання здатне мобілізувати людей, та вплинути на рівень споживання. Довести рівень споживання до необхідного на противагу марнотратному, який спостерігається зараз» - зауважила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини