Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 09:19:52

Про школу № 5. Офіційно

08.09.2018   09:32

Цього тижня у медійному проторі Чернігова поширюєвалась маніпулятивна інформація про нібито можливе закриття загальноосвітньої школи № 5.

Управління освіти Чернігівської міської ради офіційно заявляє, що ця  інформація не відповідає дійсності. Рішення про закриття та реорганізацію навчальних закладів приймається у відповідності до чинного законодавства після обговорення громадськістю.

Чернігівська загальноосвітня школа №5 працює у звичайному режимі. У закладі тривають ремонтні роботи з енергоефективної реновації.

Питання, що обговорювалося в міській раді та стало «гучною новиною» завдяки любителям скандальних медіа-заголовків, стосується визначення обсягів ремонтних робіт відповідно до принципу доцільного використання  бюджетних коштів.

Згідно з експертними розрахунками, кошторисна вартість ремонтних робіт у  Чернігівській загальноосвітній школі №5 складає 23,74 млн грн.

У міському бюджеті 2018 року на ці роботи передбачено 9,33 млн грн ( з них залучені кошти від міжнародної фінансової установи НЕФКО складають 8,225 млн грн, співфінансування Чернігівської міської ради – 1,103 млн грн).

Читати також: Цього року планують виконати роботи з термомодернізації чернігівської школи №5

Чи на часі виконання ремонтних робіт у попередньо запланованому обсязі при тому, що школа заповнена на третину і її будівля не експлуатується на повну потужність?

Коригування обсягів фінансування та планів ремонтних робіт дасть можливість організувати вирішення нагальних проблем (ремонт туалетів, дахів, заміну вікон тощо) інших навчальних закладів міста.

 
За повідомленням Управління освіти Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41

За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.

5 січня: цей день в Україні і світі

5 січня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини