Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 05:16:52

День знань Національного університету "Чернігівський колегіум" ім.Т.Г.Шевченка

01.09.2018   13:51Агенцiя

Цьогорічне свято 1 вересня відзначили ходою всіх студентів та викладачів університету від Красної площі до пам’ятника Борцям за волю України.

Студентів привітав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

"Першокурсникам бажаю, щоб навчання було цікавим. Випускникам: не забувати про Чернігів, навіть досягши вершин кар'єрного зростання. І всім нам - спільно працювати, щоб робити наше місто кращим!», - сказав міський голова.

День знань цього року, як зауважив ректор університету Микола Носко, особливий – стартує перший навчальний рік закладу у статусі національного університету «Чернігівський колегіум».

Віддали данину пам’яті і випускникам університету, які загинули в АТО: Говорущенко Сергій, Бруй Микола, Найдьон Олександр, Бушнін Евген, Іщенко Андрій, Запека Віктор.

Як відомо, університет «Чернігівський колегіум» здійснює підготовку фахівців освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» із 8 галузей знань, 31 спеціальностей освітнього ступеня бакалавр та 24 спеціальностей, за якими здійснюється підготовка за освітнім ступенем магістра.

В університеті навчається більше 3,5 тисяч студенів. А за увесь час діяльності закладу підготовлено більше 50 тисяч випускників.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.