Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 07:50:48

Турбота про довкілля – збереження життя

30.08.2018   11:24Агенцiя

Під час інформаційного заходу «Розуміємо, приймаємо, робимо», яка відбулась в обласній ДЮСШ №1 учасники отримали знання та навички які в подальшому, дорослому житті допомагатимуть бути не тільки успішними спортсменами, а й відповідальними громадянами.

На початку навчального року, важливо нагадати собі та іншим як ми впливаємо на все що нас оточує. Адже саме від нас залежить як почуватиметься природа, скільки ресурсів витрачається без потреби, як часто забруднюються навколишні річки та ліси. Формування відповідального ставлення до потреб майбутнього, необхідна діяльність для подальшого комфортного життя. Під час інформаційного заходу «Розуміємо, приймаємо, робимо», яка відбулась в обласній ДЮСШ №1 учасники отримали знання та навички які в подальшому, дорослому житті допомагатимуть бути не тільки успішними спортсменами, а й відповідальними громадянами.

 

Скільки води можна заощадити під час чистки зубів, та скільки її потрапляє в стоки про нераціональному використанні. Які лампи кращі для очей, а які дуже шкодять коли їх викидаєш на смітник. Ліки, які приймаються під час хвороби та допомагають вирішити проблеми зі здоров’ям негативно впливають на нього після потрапляння на сміттєзвалища. Та ще багато інших фактів дізналися діти. Звичайно весь негативний вплив в цих випадках опосередкований і не видимий оку «тут та зараз», та якщо не зменшити його, в подальшому кожен може отримати важкі наслідки недбалого відношення до утилізації відходів та неефективного ставлення до ресурсів.

«Щоб займатись спортом потрібно здоров’я, а щоб зберегти здоров’я потрібно добре харчуватись, вчасно відпочивати, вживати чисту воду, гуляти на свіжому повітрі. А щоб вода і повітря були хорошими, маємо дбати про це ми усі. Для дітей така інформація не є новою, але завжди є актуальною, адже саме постійна увага та дисципліна призводять до розуміння і відповідальності як за своє життя так і за оточуючий світ» - зазначила Тетяна Печко, тренер спортивної школи, на запрошення якої власне і відбувалась ця інформаційна зустріч.
«Кожне запрошення та кожен проведений захід – це ще один крок на шляху до розуміння власної відповідальності. Якщо проблеми замовчувати – не буде шансів на її вирішення. Активізація молоді, вироблення та опрацювання стратегії збереження та примноження – це основне завдання для нас сьогодні» - підкреслила координатор житлово-комунальних та енергетичних програм ГМ ОПОРА Наталія Висіканець.

 

Останні новини Чернігівщини

28 лютого - День працівників патрульно-постової служби України

28 лютого - День працівників патрульно-постової служби України 07:44

Згідно з наказом Міністерства Внутрішніх Справ, ще в 2006 році на базі підрозділів патрульно-постової міліції (ППМ) була створена Патрульна служба (ПС), однак свій «професійний день» за роки незалежності України її працівники почали відзначати вперше тільки з 2010 року.

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.