Ремонти шкіл до нового навчального року: вікна, санвузли, футбольні майданчики
Завершується підготовка шкіл міста до старту 2018/2019 навчального року.
«Поточні ремонти у рамках підготовки до нового навчального року проведені у кожному навчальному закладі. Їх формат та потреба визначались адміністрацією шкіл, спільно із батьківськими комітетами», - повідомив начальник Управління освіти міської ради Василь Білогура.
По всіх школах, де цього року планували встановлення енергоефективних вікон, ці роботи вже завершено.
Для прикладу, у спеціалізованій школі №1 замінено 20 вікон.
У будівлі також завершується поточний ремонт коридору на 1 поверсі - відремонтовані стіни, замінені двері, закріплена підвісна стеля. На завершальній стадії ремонт та відновлення 4-х санвузлів, які не функціонували із 1987 року. Не всі роботи завершені, втім підрядник обіцяє впоратись до 1 вересня.
Ще раніше замінено внутрішні та зовнішні каналізаційні мереж. А поряд із спортивною залою облаштували роздягальні для хлопців та дівчат. Відремонтовані службові приміщення для працівників їдальні.
У внутрішньому дворі школи №1 триває облаштування футбольного майданчика зі штучним покриттям. До речі, подібні будують також у школах №№ 12 та 35.
Вартість об’єкту –1,49 млн грн, фінансуються 50/50 з державного та місцевого бюджетів.
Будівництво футбольних майданчиків мають завершити до кінця серпня. На фінішній прямій роботи у школах №№ 1 та 35. У школі №12 до 1 вересня не встигнуть виконати. Причина –у процесі облаштування основи виявили глину, яка не пропускатиме воду. Відтак додатково замовлено проект на виконання дренажу на цій ділянці. Тож завершать будівництво майданчика на місяць пізніше.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.