Учергове сесія міської ради розпочалась із обговорення доцільності ремонту школи №10
На думку батьків, які прийшли до міської ради, потрібно замовити проект за 100 тис. грн та планувати ремонтні роботи прибудови навчального закладу.

Позиція Управління освіти міської ради: компетентні служби та будівельники оцінюють вартість ремонтних робіт у прибудові 10 школи не менш як у 20 мільйонів. Витрачання таких коштів не є доцільним, адже загалом у місті 96 закладів освіти. Їх утримання вартує великих коштів. Щорічно майже вдвічі зростають капітальні видатки на освітню галузь. Для порівняння : 89 млн грн у 2017 році і 134 млн грн у 2018-му.
Натомість, учні 10 та 6 школи, які розміщуються в одній будівлі, повністю забезпечені відповідними умовами для навчання. Тобто всі учні отримали можливість для якісної освіти, а педагогічний колектив – для роботи.
Що стосується самої 10-ї школи, то вона знаходиться у пристосованому приміщенні, спортзал – взагалі у підвалі.
Втім комісія, яка вивчає доцільність ремонту прибудови до школи №10, продовжить свою роботу. Наступне її засіданні заплановане на 6 вересня.
Читати також: Чи доцільна подальша експлуатація приміщення загальноосвітньої школи № 10?
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.