“Краєзнавчий калейдоскоп” у Чернігові
Гру-вікторину з назвою “Краєзнавчий калейдоскоп” днями провели в Чернігові для вихованців міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю. Захід мав на меті урізноманітнити форми і методи вивчення рідного краю, активно залучити гуртківців до вивчення історичних місць і пам’яток Чернігова, виховати почуття поваги до славетного історичного минулого рідного міста і щирого патріотизму.
Гра-вікторина проводилась серед гуртківців Центру ТОВРДМ у двох вікових групах: 5-6 та 7-8 класи. Загалом змагалися 23 команди, шість із яких ішли поза конкурсом.
Команди отримували картку з завданнями щодо об’єктів історичного орієнтування, які вини повинні були визначити, знайти і на кожному з них відповісти на запитання з історичного, літературного краєзнавства. Крім того, на учасників чекали цікаві ігрові етапи.
У результаті змагань місця розподілилися наступним чином: вікова група 5-6 класи:
І місце – команда “Юні історики” – керівник Купрієнко Г. Г.;
ІІ місце – команда “Кентаври” – керівник Купрієнко Г. Г.;
ІІІ місце – команда “4 стихії” – керівник Шемендюк Я. Г.
вікова група 7-8 класи
І місце – команда “Золотий компас” – керівник Купрієнко Г. Г.;
ІІ місце – команда “Мальви” – керівник Шульга Н. Ф.;
ІІІ місце – команда “Переможці” – керівник Шульга Н. Ф.
Як відзначили організатори і самі учасники, гра-вікторина продемонструвала значний інтерес юних чернігівців до такої форми краєзнавчої роботи та потребу в проведенні таких цікавих, змістовних і пізнавальних заходів.
http://naiz1.pp.net.ua/news/kraeznavchij_kalejdoskop_u_chernigovi/2011-10-31-1033
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.