Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 22:39:24

Освітній рівень населення області. ДОВІДКА

01.08.2018   08:12Агенцiя

За даними опитування щодо освітнього рівня населення, проведеного на базі обстеження умов життя домогосподарств, українці мають достатньо високий рівень освіти.

На Чернігівщині в поточному році з майже мільйона* жителів кожен п’ятий має вищу (повну чи базову) освіту та майже стільки ж – неповну вищу.

Професійно-технічну освіту отримала чверть населення. Повну загальну середню здобули 13% населення, базову загальну середню – 9%, початкову загальну середню – 7%, не мають початкової загальної – 4%.
   
В Україні питома вага населення, що має повну чи базову вищу освіту, становить 24%. Серед регіонів вищий, ніж середній у країні, цей показник у Запорізьській та Львівській областях (по 30%), а найвищий – у місті Києві (46%).
____________   
*До розрахунків не входять діти до 6 років.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини