Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 04:08:59

У школі № 35 - повний апгрейд санвузлів і внутрішніх мереж та два сучасних спортивних майданчики

28.07.2018   11:10

З 20 липня в Чернігівській школі №35 розпочався капітальний ремонт санвузлів та інженерних мереж. Цього року капітальний ремонт санвузлів, внутрішніх мереж водопостачання і водовідведення ще буде зроблено в ЗНЗ №№ 1,3 та 11 (найбільші школи міста).

Питання оновлення санвузлів та їх комунікацій у всіх ЗНЗ міста вже давно на часі. Але, на жаль, провести такі роботи в усіх навчальних закладах одночасно неможливо. Це дороговартісні роботи, такого потужного фінансового ресурсу в бюджеті міста немає. Наприклад, їх капітальний ремонт у школі №35 коштує 2 млн 298 тис грн. А виконувати ремонти в туалетних кімнатах без заміни інженерних мереж немає сенсу.

Докладніше про роботи в школі №35 розповіли в Управлінні капітального будівництва міської ради:

Дана школа достатньо велика і розподілена на початкову та старшу, в ній навчається майже 1300 учнів у 44 класах. У школі є великі, малі та службові санвузли, разом їх 15. У всіх туалетних кімнатах буде зроблений капітальний ремонт одночасно, з повною заміною системи водопостачання та водовідведення в приміщені та підвалі. У спеціалізованих класах хімії та фізики буде також замінено водовідведення та умивальники. Роботи виконує ТОВ «Грандбудінновація».

Ремонт розпочатий з великих санвузлів старшої школи. Складова частина будівельних робіт менша ніж складова прокладання трубопроводів, з’єднання їх та ін. Зараз проводиться демонтаж і встановлення сантехніки. Уже виконано 30% робіт. Планується, що до початку навчального року будуть завершені роботи в великих санвузлах початкової та старшої школи, аби не заважати учбовому процесу. Службові туалети будуть ремонтуватися в останню чергу. Термін завершення всіх робіт - до 30 листопада. 

У цьому році за кошти міського бюджету Чернігова тривають роботи по реконструкції стадіону та будівництву нового майданчику для міні-футболу. Вони будуються у відповідності до всіх сьогоднішніх норм. Уроки фізкультури проводитимуться на сучасних майданчиках з початку нового навчального року. Більше ніж 50% робіт по обох об’єктах вже виконано. Завершення будівництва заплановано на 31 серпня, але очікується, що роботи закінчаться раніше.

Що буде на нових майданчиках, вартість їх будівництва та який об’єм робіт вже виконано станом на сьогодні, 26 липня розповів заступник начальника Управління капітального будівництва міської ради Олександр Макаров.

Новий майданчик для міні-футболу знаходиться навпроти центрального входу в школу. Раніше там було звичайне «дворове» поле для футболу, баскетболу - з земляним покриттям. Новий майданчик буде зі спеціалізованим штучним покриттям для міні-футболу та огорожею. Вартість будівництва становить понад 1 млн грн. Об’єкт будується за співфінансуванням міського та державного бюджетів (50/50). Будівельних робіт на майданчику виконано 60%, залишилося тільки нанести на поле штучне покриття та встановити огорожу. Роботи виконує ТОВ «УМББ».

Поряд, на великому шкільному стадіоні, в результаті реконструкції будуть облаштовані футбольне поле, волейбольне поле, смуга перешкод, бігова доріжка, яма для стрибків. Цей проект – переможець Бюджету участі. Вартість будівництва складає 1 млн 374 тис грн. Проект реалізовується виключно за кошти міського бюджету. Роботи виконанні на 75%, їх виконує БПП «Номінал».

На цих майданчиках будуть займатися діти, які навчаються в цій школі, .а також усі бажаючі мешканці мікрорайону.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.