Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 13:18:39

Відбулася презентація інтернет-платформи МІЙКЛАС

23.07.2018   08:11

В управлінні освіти Чернігівської міської ради відбулася презентація інтернет-платформи МІЙКЛАС, сегменту відомого освітнього онлайн-ресурсу YACLASS. Її представив співзасновник та керівник проекту Валерій Нікітін (Латвія).

МІЙКЛАС – допоміжний інструмент для педагогів та школярів, який дозволяє генерувати завдання зі шкільних предметів та здійснювати електронне тестування знань. Проект YACLASS інтегровано в освітню галузь десяти європейських країн.

Фактично, це – майбутнє вже сьогодні і поки терра інкогніта для України.

Переваг у технології чимало. Зокрема, економія часу при складанні контрольних завдань, індивідуалізація освіти, вирішення одвічної шкільної проблеми зписування.

Разом з тим онлайн-освіта має й чимало підводних каменів. Також слід враховувати стан готовності освітніх закладів та самих педагогів до впровадження технологій е-освіти.

Разом з колегами намагалися розібратися і скласти перше враження. А от чи варто започаткувати відповідний пілотний проект в Чернігові, обговоримо вже невдовзі, у серпні, за участю директорів міських шкіл.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася четверта сесія Новгород-Сіверської районної ради

Відбулася четверта сесія Новгород-Сіверської районної ради 11:57

4 березня депутати Новгород-Сіверської районної ради зібралися на спільне засідання постійних комісій та чергове пленарне засідання ради.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 10:51

4 березня виконавчий комітет Ніжинської міської ради розглянули та затвердили 11 проектів рішень культурного, соціального та архітектурно-дозвільного спрямування.

Чернігів: перекриття руху транспорту по вулиці Князя Чорного продовжене до кінця березня

Чернігів: перекриття руху транспорту по вулиці Князя Чорного продовжене до кінця березня 10:42

Перекриття руху по вулиці Князя Чорного у Чернігові продовжено до 1 квітня – таке рішення було прийняте 4 березня на засіданні виконавчого комітету.

Минулого року на Чернігівщині припинено нелегальну діяльність 16 АЗС та АГЗС

Минулого року на Чернігівщині припинено нелегальну діяльність 16 АЗС та АГЗС 10:30

Крім того вилучено з незаконного обігу 1266,5 тонни паливно-мастильних матеріалів вартістю 29,2 мільйона гривень, обладнання – на суму 11,1 мільйона гривень.

За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові 10:14

4 березня, традиційно у перший четвер місяця, в Чернігові у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України проведено панахиду за воїнами, які в лютому цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.