Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 00:02:43

В "Десні" готують сержантів-лідерів

10.07.2012   14:04

В 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині розпочався навчальний курс для 197 військовослужбовців військової служби за контрактом.

В Десні готують сержантів-лідерів

В Десні готують сержантів-лідерів

Відбір кандидатів для його проходження проводився на конкурсній основі безпосередньо у військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України. Вони вже добре проявили себе за час служби та направленні командуванням цих військових частин навчатися на командирів відділень.

До навчального центру відібрані військовослужбовці прибули зі всіх регіонів України. Вони опанують навички у створених навчальних підрозділах центру за відповідним фахом.

Як повідомили в навчальному центрі, особливу увагу під час навчання приділяється лідерству базового рівня. Зокрема, задля прищеплення курсантам командирських навичок в ході курсу проводиться постійне стажування у виконанні обов’язків командира відділення (обслуги) з щоденною їхньою ротацією на посаді, що дає можливість застосовувати лідерські якості у повсякденній службовій діяльності, долати міжособистісні конфлікти у військовому колективі, впливати на свідомість військовослужбовців та формувати правила їх адекватної поведінки, підтримувати військову дисципліну тощо.

Крім цього вони здобувають вміння організовувати бій на місцевості, чітко ставити бойові завдання, добре орієнтуватися у бойовій обстановці, вміло управляти підрозділом в бою.

Курси навчання триватимуть три місяці. Після цього, всі військовослужбовці направлятимуться до рідних військових частин для подальшого проходження служби.

Є серед курсантів-контрактників і категорія військовослужбовців, які вже мають базову підготовку. Тож вони навчатимуться за двотижневою програмою підготовки інструкторів. Серед них молодший сержант Олександр Ворнцов. Родом з Києва, після строкової служби вирішив піти на військову службу за контрактом.

– По приїзду до місця служби мені надали кімнату у гуртожитку. Умови проживання на досить гідні. І служба тут, в “Десні”, подобається. Намагаюся постійно підвищувати свій професійний рівень. В свої 19 вже чогось досяг. В планах вивчитися на офіцера, – поділився думками він.

В центрі впевнені, саме такі лідери військових колективі є першими помічниками офіцерів на шляху до професійного війська. І що найголовніше саме такої думки самі контрактники.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі "Кроки для спеціалістів" 10:51

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини