Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 серпня, 23:40:19

Освітня галузь Чернігова: проблеми і перспективи

06.07.2012   12:14

5 липня освітяни Чернігова підводили підсумки ЗНО – 2012 навчального року та обговорювали проблеми і здобутки освітньої галузі міста.

Участь у круглому столі під назвою “Освітня галузь Чернігова: підсумки навчального року, проблеми і перспективи”, що відбувся у дискусійному клубі «Експертна думка», взяли представники управління освіти міської ради, науково-методичного центру управління освіти, директори шкіл, представники засобів масової інформації.

Попри ряд недоліків та недосконалість тестування, на які вказали освітяни, зовнішнє незалежне оцінювання, на їх думку, має багато переваг для випускників шкіл та майбутніх абітурієнтів і є одним з пріоритетних завдань системи освіти на сьогоднішньому етапі.

За інформацією управління освіти міської ради, у 2011-2012 навчальному році виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання 2890 випускників навчальних закладів м. Чернігова, що становить 93 % від кількості усіх одинадцятикласників цього року.  Цього року випустилась найбільша кількість випускників за останні 10 років, - повідомила начальник відділу шкіл Вікторія Пекур.

Учасники круглого столу зазначили, що випускники шкіл міста під час тестування традиційно демонструють високий рівень знань з основних навчальних предметів. Зокрема, за інформацією директора ЗСШФМП №12 Василя Гопаченка, із 105 одинадцятикласників школи фізико-математичного профілю 82 обрали тестування з математики і 29 % учнів отримали  195,5 - 200 балів. Серед них найвищу оцінку – 200 балів отримав випускник Денис Денькін, який брав участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики.

Також, директори шкіл зауважили, що завдяки оволодінню фундаментальними знаннями наші випускники навчаються у престижних вишах Швейцарії, Великобританії, США та інших країн світу. Багато запрошень надходять обдарованим дітям - переможцям обласних та Всеукраїнських олімпіад. Серед них є діти з малозабезпечених родин, як брати-близнюки Деніс і Антон Бастови – колишні випускники школи №1. Випускник минулих років з 33-ї школи Валерій Дашук після завоювання диплому ІІ ступеня на Всеукраїнській олімпіаді з економіки отримав запрошення одразу від 3-х вищих навчальних закладів США і жодного з українських вишів.

Присутні зійшлися на думці необхідності розширення співпраці з вищими навчальними закладами України у напрямку продовження роботи з обдарованими дітьми, аби залишити їх вчитись і працювати на благо своєї країни. Серед проблем, які потребують вирішення, освітяни назвали укріплення матеріально-технічної бази навчальних закладів, особливо, комп’ютеризацію шкіл.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі "Кроки для спеціалістів" 10:51

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини