Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 00:30:22

Дошкільні заклади області. ДОВІДКА

23.05.2018   08:32Агенцiя

На кінець 2017 року на Чернігівщині діяло 447 дошкільних навчальних закладів: 244 дитячі садочки, 134 ясла-садки та 69 навчально-виховних комплексів.

Майже дві третини закладів розташовано в сільській місцевості.

Дошкільним вихованням охоплено близько 70% дітей дошкільного віку в регіоні. Щоранку садочки зустрічали 31,1 тис. найменших жителів області, переважна більшість яких старше 3 років, кожен сьомий – від 2 до 3 років та 304 – малюки від 1 до 2 років. З кожних десяти вихованців вісім проживають у міських поселеннях.

Дві третини дітей відвідували дошкільні навчальні заклади загального розвитку, майже третина – комбіновані, 589 дітей перебували в санаторних закладах, 188 – у спеціальних.

Групи з цілодобовим перебуванням функціонували в 5 садочках, де під надійним наглядом батьки залишали 120 дітей. Крім того, 897 дітей у віці 3 роки і старше охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Вихованням та навчанням дошкільнят займалися 3,7 тис. педагогічних працівників (99% – жінки), серед яких 2,5 тис. – вихователі, 119 – практичні психологи, 114 – вихователі-методисти. Роботу закладів забезпечували 4,6 тис. працівників технічного персоналу.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини