Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 01:19:49

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту радо ділиться досвідом

15.05.2018   08:05Агенцiя

14 травня гостинно зустрічає шановних гостей з Німеччини: групу учнів у кількості 8 осіб, які освоюють професію електромонтажника у професійному училищі ім. Йохана Бірвірта м. Меммінген разом з викладачем електротехніки Крістіаном Векселем.

Основною метою дружнього візиту іноземних учнів є ознайомлення з умовами навчання та якістю підготовки електромонтажників у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту
Для гостей була проведена оглядова екскурсія навчальним закладом, ознайомлення із матеріально-технічною базою ліцею, в.о. директора Поджарий М.С. повідав про систему професійної освіти в Україні.

Всі бажаючі учні мали змогу випробувати свої можливості у електромонтажній майстерні ліцею, виконавши практичні завдання згідно з планом уроку виробничого навчання «Монтаж групової системи електропроводки». Гості з захопленням приступили до роботи, попередньо пройшовши вступний інструктаж.

Особливу зацікавленість викликало безпосереднє спілкування, жива дискусія, обмін інформацією між закордонними учнями та учнями ліцею, які також навчаються за професією електромонтажника. Діти отримали багато яскравих, позитивних емоцій та дізналися безліч цікавої та важливої інформації про особливості навчання в двох країнах.

Подібні зустрічі приносять сторонам не тільки приємні враження, але й зміцнюють співпрацю, визначають можливості подальшої діяльності навчальних закладів.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини