Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 00:04:42

Студенти ЧДТУ презентували проекти, інтелектуальні та спортивні здібності у таборі "Слов’янська співдружність 2012". ФОТО

04.07.2012   11:19Агенцiя

З 20 по 27 червня 2012 року відбувся ХІ Міжнародний табір студентського активу “Слов’янська співдружність”, що вже в котрий раз проходить за підтримки Адміністрації Курської області в курортно-оздоровчому комплексі “Гамма” в с. Ольгінка, Туапсинського району Краснодарського краю.

Цього річ на реалізацію і участь у всіх задумах організаторів табору було відведено не 10, а всього 7 днів, але й цього часу вистачило всім учасникам (яких було майже 400 осіб) достатньо насолодитись сонцем, морем та новими знайомствами. Представити свої наукові та соціальні розробки і проекти, продемонструвати інтелектуальні здібності на грі “Communication”, проявити режисерські здібності на традиційному фестивалі “Слов’янське літо”, а також проявити спортивний хист та вболівальницький ентузіазм на спортивному заході “Спорт-миротворець”.

Табір 2012 року складався з 14 загонів студентів з Російської Федерації, Республіки Білорусь, Абхазії, Інгушетії, Молдови та звичайно України. Українська делегація складалась з Харківської, Донецької, Сумської (м. Глухів) областей, Автономної Республіки Крим. Представниками Чернігівської області стали: Завгородня Наталія, Лисенко Віталіна та Сизоненко Олена.

Вже другий рік поспіль Віталіна запам’ятовується всім своїм співом, зачаровує всіх українською мовою і навчає представників інших делегацій українських народних пісень.

Сизоненко Олена виступала з науковими розробками та проектами від Чернігівського державного технологічного університету, а саме представляла грандіозний проект “Університет в житті міста”, що запам’ятався всім своєю організованістю, яскравістю в представлені та можливістю різносторонньої реалізації як науково-економічною, соціальною, так і комерційною сторонами.

Завгородня Наталія як представник студентського самоврядування університету та області, спілкувалась з провідним експертом в галузі самоврядування в Курській області та іншими студентами-активістами в даній сфері, що дало змогу більш поглиблено знайти спільне та відмінне в організації та реалізації студентського самоврядування в сусідніх державах.

Невід’ємною частиною “Співдружності” стали ранкові години експертів, коли можна слухати та говорити про складне простими словами.

Протоієрей Олег Чабанов одного ранку виступив з лекцією про сучасні цінності, про шлюб, материнство, про сімейні відносини та вплив масової культури на формування особистості.

Ірина Фрішман розповідала як знайти себе в колективі, на прикладах дала зрозуміти, що кожен з нас може використати даний йому “чистий аркуш” життя по своєму.
Сергій Новіков спілкувався з активом про глобальні проблеми студентства.

По закінченню жоден з нас не хотів розлучатись один з одним та зі “Слов’янською співдружністю”. Було підписано більш ніж 300 договорів про співпрацю, а чи зможуть вони бути реалізовані покажуть наступні 12 місяців.

Представлені всі організації, області, делегації та проекти, вручено нагороди, подяки, дипломи та сертифікати за участь. Знайдено багато нових друзів та однодумців.

Від’їжджаючи додому всі покидали “Слов’янку” лише з однієї думкою: “Я неодмінно хочу повернутись в наступному році, вже на ХІІ Міжнародний табір студентського активу “Слов’янська співдружність!”.

Завгородня Наталія

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:05

Інформція про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 серпня по 8:00 18 серпня 2022 року

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі

Громади Чернігівщини запрошують до участі в програмі "Кроки для спеціалістів" 10:51

Просторове планування, мобільність, управління відходами, підтримка бізнесу – нові навчальні можливості для громад від U-LEAD

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини