Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 16:29:46

Про бюджетну політику говорили з головами районних рад Чернігівщини

12.04.2018   08:26Агенцiя

Відбулася фахова майстерня на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». У заході взяли участь голови районних рад області.

Захід організований Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Асоціацією міст України в рамках Проекту ПУЛЬС.

Модератор заходу Юрій Стефанчук ( Юрій Стефанчук) розповів присутнім, що метою бюджетної реформи є побудова бюджетної системи України, що забезпечує створення належних фінансових умов для забезпечення виконання місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування своїх повноважень.

Він акцентував увагу на основних новаціях реформи міжбюджетних відносин, а саме: бюджетна автономія та фінансова самостійність місцевих бюджетів, закріплення за місцевими бюджетами стабільних джерел доходів та стимулювання розвитку громад, новий механізм бюджетного регулювання та вирівнювання, формування єдиного кошику доходів, удосконалення інструментів бюджетної підтримки та нова трансферна політика.

Юрій Стефанчук показав статистичні дані у розрізі 2014-2017 років, що засвідчили позитивну динаміку бюджетних новацій.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.