Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 15:35:02

Проектний менеджмент для розвитку громади

30.03.2018   12:23

Семінар-тренінг «Управління проектним циклом – від ідеї до звітності» відбувся 28 березня в Прилуцькій міській раді.

Представники комунальних і бюджетних установ міста, структурних підрозділів Прилуцької міської ради мали можливість ознайомитись з особливостями підготовки проектних заявок до всеукраїнських та міжнародних фондів, що надають технічну, фінансову підтримку у реалізації різних соціальних ініціатив.

Тренінг провів Володимир Бойко – радник з питань регіонального розвитку Чернігівського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування», директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У ході заходу учасниками розглянуто аспекти проектного менеджменту: джерела фінансування та мотиви донорів, визначення та опис проектних ідей, зацікавлених сторін, заходи проектних пропозицій. Детально опрацьовано вимоги до складових бюджету.

Під час тренінгу учасники виконували практичні вправи, працювали в режимі «запитання-відповідь», висловлювали свої ідеї щодо написання власних проектів. Також учасники ознайомились  як робити презентації для інвесторів - How to Write a Pitch Deck in 2018?


Відділ інвестицій та міжнародної діяльності Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини