Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 12:57:20

Лісники нагородили переможців обласного етапу конкурсу дитячого твору та малюнку "Людина та ліс"

27.06.2012   13:09Агенцiя

Державне агентство лісових ресурсів України, Товариство лісівників України та обласні управління лісового та мисливського господарства (за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту) – в рамках Акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” – в період з березня до вересня 2012 року проводять конкурси дитячого твору і малюнка за темою “Людина та Ліс”.

Головна мета цього заходу – підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.

Участь у конкурсі взяли учні 5-8 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів, розташованих на території діяльності державних лісогосподарських підприємств. У червні було підбито підсумки учнівських робіт на регіональному (обласному) рівні.

Нарешті цей святковий для обдарованих дітей день настав. За доброю традицією, започаткованою начальником Чернігівського ОУЛМГ Валерієм Лозицьким, переможців та лауреатів конкурсу нагороджували на екологічній стежці.

Урочисте дійство проходило в Горбачівському лісництві ДП “Остерське лісове господарство”.

Щоб привітати школярів, твори й малюнки яких були відзначені вимогливим дорослим журі, прибули представники лісового господарства, освіти та місцевої влади.

Скільки теплих слів та щирих побажань почули талановиті природолюби від першого заступника начальника Чернігівського ОУЛМГ Юрія Пономаренка, голови обласного комітету профспілки працівників лісового господарства Йосипа Райчинця, начальника відділу з питань розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Олени Соронович, директора Чернігівської станції юних натуралістів Людмили Трегубової та директора Остерського держлісгоспу Юрія Кравчука!

Схвильовано виступала від імені батьків Ольга Дєткова. А школярка з Семенівки Олександра Жиліна щиро вітала своїх друзів-суперників і дякувала лісівникам за конкурс та влаштоване для дітей свято на екологічній стежці, під акомпанемент пташиного співу.

Переможці конкурсу були нагороджені такими подарунками:
(за кращий малюнок)
1 місце – соковижималка;
2 місце – набір для малювання;
3 місце – медіаплеєр;

( за кращий твір)
1 місце – автомобільний навігатор;
2 місце – цифровий фотоапарат;
3 місце – фен.

Антон Дєтков ( 12 років), шестикласник Щорської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 зайняв 1 місце за твір “Що нас чекає в майбутньому: апокаліпсис чи зелений ліс?” (ДП “Корюківське лісове господарство”. Учениця 7 класу Старобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бобровицького району Марія Лепеха (13 років) зі своїм твором “Один із весняних днів” ( ДП “Ніжинське лісове господарство”) посіла ІІ місце. А на ІІІ-ому – Христина Анісовець ( 13 років), восьмикласниця Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ріпкинського району з твором “Природа – це ми!” ( ДП “Чернігівське лісове господарство”).

Серед юних художників І місце виборов Данило Харлан (9 років), вихованець Щорського районного центру дитячої та юнацької творчості, за малюнок “Пам’ятаємо за-вжди, що Ліс – багатство України, усім нам треба берегти”.

Малюнок учня Семенівської гімназії № 2 Олександра Жиліна (9 років) “Сіра чапля, кожен знає, в Червоній книзі перебуває: насосні гніздо будує, тиші в лісі потребує” зайняв II місце.

На ІІІ-му – четвертокласниця Добрянської ЗОНІ Дарина Фокіна зі своїм малюнком “Ми саджаємо ліси”.

Серед лауреатів- юних художників: Даша Савченко з Семенівської гімназії №2 (ДП “Семенівське лісове господарство”) та Ніка Олексієнко з Н.-Сіверської гімназії №1 (ДП “Н.-Сіверське лісове господарство”.

А лауреатами конкурсу на кращий дитячий твір стали: Марина Денисенко з Автуницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Городнянського району (ДП “Городнянське лісове господарство”) і Валерій Горбонос з Галайбинської ЗОШ І-ІІ ступенів Борзнянського району (ДП “Борзнянське лісове господарство”).

Свято завершилося хорошою дружньою розмовою за “солодким” столом, а для підлітків, їхніх батьків та вчителів екскурсію екологічною стежкою провів головний лісничий підприємства Валентин Судак. Гості також побували в розсаднику та теплицях лісництва і ділилися одне з одним чудовими враженнями.

Володимир Перев’язко, головний спеціаліст Чернігівського ОУЛМГ

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.