Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 жовтня, 16:05:09

Директори закладів професійно-технічної освіти призначатимуться за конкурсом

02.03.2018   10:12Агенцiя

Чернігівська міська рада на пленарному засіданні 28-ї сесії затвердила Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з міського бюджету.

Під час обговорення питання зазначено, що до завершення процедури передачі закладів професійно-технічної освіти з державної у комунальну власність повноваження щодо призначення на посаду директорів закладів професійно-технічної освіти передані міським радам міст обласного значення.

Питання заохочення, преміювання та притягнення до дисциплінарної відповідальності призначених директорів закладів освіти також покладаються на органи освіти міст обласного значення.

Відтепер, згідно із затвердженим Положенням, призначення керівників ПТУ здійснюватиметься управлінням освіти Чернігівської міської ради, за погодженням із міським головою, за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Підставою для проведення конкурсу є:
- утворення або реорганізація нового закладу професійної (професійно-технічної) освіти;
- наявність вакантної посади керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти;
- прийняття рішення щодо припинення (розірвання) трудового договору (контракту) з керівником закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

Управління освіти Чернігівської міської ради уповноважено за наявності вакантної посади керівника закладу освіти оголошувати конкурс на її заміщення, оприлюднюючи його на офіційному сайті із зазначенням строку подання заяв, вимог до претендентів.

Для проведення конкурсного відбору наказом начальника управління освіти міської ради створюється відповідна конкурсна комісія, до складу якої входять: представники міської ради та її виконавчого комітету, управління освіти міської ради, керівники закладів освіти міста, представники трудового колективу, а також представники громадськості з правом дорадчого голосу.

За словами начальника управління освіти міської ради Василя Білогури, на утримання закладів професійно-технічної освіти міста у поточному році в міському бюджеті передбачено 70 млн грн. Для зменшення фінансового навантаження на міський бюджет у місті проводиться оптимізація ПТУ. Зокрема, у минулому році відбулося об’єднання двох професійно-технічних училищ (№№6 і 18), і на цей час також триває процедура по об’єднанню двох споріднених ПТУ №№13 і 9.

За словами Василя Білогури, місто має готувати таких фахівців, яких воно потребує і які в подальшому зможуть працювати на його розвиток, а не залишаться без роботи або поїдуть працювати в інші міста.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькі рятувальники провели для ліцеїстівакцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти." 15:59

04 жовтня у смт Срібне для учнів місцевого ліцею фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області та Національної поліції провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!!

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!! 15:40

Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

На Чернігівщині стартував Всеукраїнський проєкт з проведення спортивних та спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» 15:36

З метою належного виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти в Україні розроблено План проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів і студентів у 2023/2024 навчальному році «Пліч-о-пліч».

Чернігівські поліцейські затримали двох громадян, які запустили феєрверк: відкрито кримінальне провадження 14:35

Попри усі заборони у період дії воєнного стану двоє мешканців Чернігова (45-річний чоловік та 40-річна жінка) вночі запустили феєрверк у сквері на вулиці Івана Мазепи у Чернігові. За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження.

Про участь іноземних партнерів у відбудові Чернігівщини – Костянтин Мегем в етері марафону «Суспільне. Спротив» 14:01

До відбудови Чернігівської області наразі активно долучаються дві країни – Франція (з регіоном Іль-де-Франс укладено Меморандум про співпрацю), та Латвія. Вони підтримують Чернігівщину з перших днів після звільнення від окупантів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини