З понеділка в школах Чернігова поновлюється навчання
З наступного тижня навчання в усіх школах міста Чернігова поновлюється. Таке рішення прийняте на засіданні міського оперативного штабу для координації дій щодо запобігання розповсюдженню захворювань на грип та ГРВІ під головуванням заступника міського голови Ольги Хоніч.
Навчання у школах відновлюється, але з дотриманням додаткових протиепідемічних заходів. Середних - вологе прибирання в класах, провітрювання, дотриманням відповідних температурних режимів тощо.
Також Управління освіти міської ради та Управління охорони здоров’я і надалі будуть здійснювати щоденний моніторинг та аналізувати рівень захворюваність серед школярів та містян загалом.
На даний час рівень епідемічного порогу в Чернігові не перевищено, захворюваність у порівнянні з минулим тижнем дещо знизилася.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.