Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 03:55:44

На Чернігівщині говорять про новації в сфері освіти

15.02.2018   12:40Агенцiя

15 лютого в м.Чернігів проходить практикум для начальників відділів освіти органів місцевого самоврядування на тему: «Новації законодавства в сфері освіти.

Особливості надання освітніх послуг в умовах реформування». Організатори заходу Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України.

Захід розпочав виконавчий директор РВ АМУ Михайло Литвин, який підкреслив, що на Чернігівщині процес децентралізації пройшов майже на 80%.

«Сьогодні в області вже діє 37 об’єднаних територіальних громад. Як відомо, Чернігівщина посідає одне з перших місць по процесу створення ОТГ. Слід не забувати, що створення громади сприяє появі і нових відділів освіти», - підкреслив він.

Під час практикуму присутні обговорюватимуть найважливіші кроки на шляху до якісної освіти в 2017 році і завдання на 2018 рік, нове у сфері освіти, організацію надання якісних освітніх послуг, наукове та навчально-методичне забезпечення модернізації змісту освіти, нормативне забезпечення особливостей роботи органів управління освітою в сучасних умовах, актуальні питання підвищення фахової майстерності педагогів області.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.