Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 03:12:19

Податківці в армії. Не перевіряють, навчаються

22.06.2012   12:31

23 червня, у 1-ій окремій танковій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині присягу на вірність українському народові складуть 172 студенти кафедри військової підготовки Національного університету Державної Податкової служби України. Вони отримають військове звання “молодший лейтенант запасу”.

172 курсанти-податківці закінчують навчання у танкістів Чернігівщини

172 курсанти-податківці закінчують навчання у танкістів Чернігівщини

Три тижні студенти Ірпіньського вишу вдосконалювали свої практичні навички на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади. Теоретичну частину підготовки вони проходили на військовій кафедрі свого навчального закладу.

Курсанти Національного університету виконували навчальні вправи стрільб з різної стрілецької зброї, метали ручні гранати, водили бойові машини піхоти, а також займалися топографічною, інженерною та стройовою підготовкою, виконували нормативи щодо захисту від зброї масового ураження.

За словами начальника кафедри військової підготовки Національного університету Державної Податкової служби України полковника запасу Дмитра Зайцева, всі курсанти впоралися з виконанням поставлених перед ними завдань.
– Навчальний збір податківців, – повідомив Дмитро Зайцев, – проходив у складі навчальних рот, де курсанти виконували обов’язки командирів механізованих взводів та фінансистів господарства Збройних Сил України.

Наприкінці з курсантами були проведені двосторонні ротні тактичні навчання. Майбутні офіцери “воювали” між собою – одні відпрацьовували дії командира взводу в обороні, інші – в наступі.

Варто зазначити, що 10 молодших лейтенантів Національного університету Податкової служби України виявили бажання вступити до лав Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.