Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:06:44

Випускний Бізнес-Школи ЮніорБанку у Чернігові

01.02.2018   12:34Агенцiя

Школа ЮніорБанку у місті Чернігові працює з 2009 року. За цей час сертифікати про ії закінчення отримали майже триста чернігівських школярів. Цими днями до випускників Бізнес-Школи ПриватБанку долучилися ще 38 новоспечених сертифікованих Юніорів.

«Приємно повідомити про те, що 38 юніорів, які успішно склали тести, підготували творчі роботи, отримають сертифікати про закінчення школи ЮніорБанку, - говорить Людмила Герасько, керівник ЮніорБанку Чернігівського регіонального управління ПриватБанку. - Сподіваюсь на те, що тренінги не лише підвищили фінансову грамотність, а й допомогли обрати майбутню професію. Протягом 3-х місяців велася плідна робота на тренінгах, складання тестів вдома, а також практичні заняття з картою Юніора».

Фінансова грамотність у 21 столітті - необхідний атрибут, навіть для юних членів суспільства. У Бізнес-Школі ЮніорБанку діти навчилися орієнтуватися у банківських послугах, вже з малечку самостійно заробляти і розумно витрачати кошти, дізналися багато нового про світ грошей та, навіть, приміряли на себе банківські професії.

Кожен новий набір у Бізнес-Школу ЮніорБанку говорить про те, що діти з задоволенням навчаються фінансовій грамотності. Адже їхня кількість кожного разу зростає. Можливо, хтось з них обере для себе фінансову спеціальність і прийде на роботу саме в ПриватБанк.

З лютого 2018 року стартує новий набір на безкоштовний курс до Бізнес-Школи, де заняття доступні будь-якій дитині шкільного віку. Щоб стати учасником програми, необхідно оформити Картку ЮНІОРА та подати заявку у будь-якого менеджера банку або зареєструватись на сайті ЮніорБанку uniorbank.ua.


До відома:
Освітня програма ЮніорБанк стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки  «Освіта та кар’єра»,  яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.