Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:45:52

Ситуацію з будівлею ЗНЗ № 10 м. Чернігова вивчатиме спеціальна комісія

01.02.2018   08:20

У Чернігові буде створена спеціальна комісія, яка в майбутньому контролюватиме ситуацію щодо відновлення навчально-виховного процесу в загально-освітньому навчальному закладі № 10.

Доручення про підготовку відповідного розпорядження дав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час засідання 27-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання.

На початку пленарного засідання до керівництва та депутатів міської ради звернулися батьки дітей, які навчаються у цьому навчальному закладі, з питанням вирішення подальшої долі школи.

Депутати міської ради запропонували створити комісію і до її складу також включити представників батьківського комітету цього навчального закладу.

Міський голова зазначив, що до складу комісії входитимуть по одному представнику від кожної політичної партії. Він також вніс пропозицію, що цю комісію очолюватиме депутат міськради від Чернігівської міської організації політичної партії "ДемАльянс" Сергій Кирієнко.

Владислав Атрошенко пояснив:
- Ситуація зі школою № 10 є надзвичайною. Ми вчасно замовили дослідження, у зв’язку з зовнішнім виглядом будівлі школи, а організація, яка вивчала цю ситуацію, затягнула час через вивчення ґрунтів. Саме тому навчання було призупинене під час навчального року, адже відповідний висновок був зроблений не в серпні, а в січні.

Маючи висновок експертної організації щодо 4-ї ступені аварійності цієї школи, жодний посадовець не прийме рішення щодо допущення дітей у цю школу, тому що це кримінальна відповідальність.

Міський голова також запевнив, що батькам не потрібно хвилюватися, школа не буде закрита. Після проведення відповідних процедур вона буде відновлена, але це не буде так швидко. Відновлюватимуться й інші навчальні заклади міста.

Депутат міської ради, начальник управління освіти Василь Білогура відмітив, що на сьогоднішній день управлінням відправлені листи до проектних та експертних організацій щодо проведення оцінки та експертизи основної будівлі школи, а також надання пропозицій щодо вартості відновлюваних робіт.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини