Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 12:35:13

Цього року загальноосвітні навчальні заклади Чернігова отримають нове інтерактивне обладнання

01.02.2018   07:47

Міська рада затвердила зміни до Програми комп’ютеризації закладів та установ освіти міста Чернігова на 2016-2020 роки, прийнятої 25 лютого 2016 року. Програма має на меті підвищення якості надання освітніх послуг шляхом впровадження в освітній процес сучасних інформаційних та комунікаційних технологій.

Цим рішенням міська рада збільшила обсяг коштів на придбання сучасного інтерактивного обладнання та комп’ютерів з програмним забезпеченням і підключення закладів освіти до виділеної мережі високошвидкісного Інтернету. Згідно зі змінами на виконання Програми загалом пропонується залучити 17 287,0 тис. грн, з них 3 068,0 тис. грн передбачено на 2018 рік.

Як вже повідомлялося раніше, на цей навчальний рік всі школи міста отримали сучасне інтерактивне обладнання та зміцнили свою матеріально-технічну базу. Зокрема, були закуплені 64 інтерактивні дошки Smart, по 2 у кожну школу, незалежно від кількості учнів.

Відтепер планується більш пропорційно укомплектувати школи інтерактивним обладнанням. Це дозволить учням міста отримати рівний доступ до такого обладнання.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини