Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 20:23:17

Юридичним механізмам захисту агробізнесу навчали сільгоспвиробників Чернігівщини

22.12.2017   10:39Агенцiя

Невитребувані паї, відумерла спадщина, самовільне захоплення земельних ділянок, майнові сертифікати, корпоративна безпека та охорона аграрного підприємства – це далеко не повний перелік юридичних проблем, з якими стикається сучасний агровиробник.

Як розвивати та захищати свій бізнес – сільгосппідприємцям області розповіли фахівці Адвокатського об’єднання IMG Partners під час семінару, який відбувся в Чернігові 21 грудня.

Окрім товаровиробників, у заході взяли участь представники структурних підрозділів АПР облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

Серед розглянутих питань – земельні, майнові та корпоративні аспекти розв’язання юридичних проблем у галузі сільгоспвиробництва.

Також учасників семінару вчили, як проводити всесторонню перевірку аграрного бізнесу (Due Diligence) для визначення ефективності агропідприємства та мінімізації ризиків, у тому числі рейдерських.

Далі мова йшла про особливості, умови та новації в законодавстві у сфері експорту сільськогосподарської продукції.

Крім того, в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА Олег Крапивний розповів про стан державної і обласної підтримки аграрного комплексу області в 2017 році та перспективи на 2018 рік.

Так, наступного року з обласного бюджету на розвиток сільського господарства планується виділити за Програмою фінансової підтримки органічного виробництва в Чернігівській області на 2016-2021 роки – 250 тисяч гривень; за Програмою передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області, на 2016-2020 роки – майже 1,2 мільйона гривень; за Програмою використання та охорони земель Чернігівської області на 2011-2020 роки – 90 тисяч гривень.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини