Зимові канікули у школах Чернігова розпочнуться з 26 грудня
Відповідний наказ виданий управлінням освіти Чернігівської міської ради від 18 грудня.
У наказі, зокрема, йдеться про те, що зимові канікули проводитимуться у закладах загальної середньої освіти з 26 грудня по 14 січня включно.
Відповідне рішення прийнято з метою економії та раціонального використання бюджетних коштів й запобігання розповсюдженню захворювань на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції, - пояснюється у наказі.
Також, цим наказом управління освіти зобов’язує керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста провести пояснювальну роботу щодо поведінки дітей в умовах низьких температур і попередження випадків переохолодження та обмороження. Крім того, діти мають бути проінформовані про дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та правил дорожнього руху під час новорічних та різдвяних свят.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.