Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 07:13:04

Навчальний центр ГО "Ліга офіцерів" розпочав роботу з перепідготовки військовослужбовців у Навчальний центр ГО "Ліга офіцерів" розпочав роботу з перепідготовки військовослужбовців у у cмт Гончарівське

16.12.2017   10:46

Навчальний центр Громадської організації «Ліга офіцерів» у cмт Гончарівське розпочав роботу в рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців.

Проект спрямований на успішну адаптацію військових у цивільному житті, та їх підтримку під час переходу з військової до цивільної кар’єри. Студентами курсу стали військовослужбовці, які підлягають звільненню у найближчий рік або колишні військовослужбовці, котрі звільнилися зі Збройних Сил не давніше ніж 3 роки тому. Окрім цього, частина студентів є професійними військовослужбовцями, які звільнилися з української армії до 10 років тому, але пізніше були мобілізовані до лав Збройних Сил України для виконання завдань в районі АТО.

Для реалізації цього проекту була проведена досить масштабна та кропітка підготовча робота. Спершу в Чернігівському гарнізоні менеджери ГО «Ліга офіцерів» разом з командуванням військових частин відібрали військовослужбовців, які проходитимуть професійну перепідготовку і в подальшому отримають допомогу в працевлаштуванні. Унаслідок злагоджених дій сформована група слухачів з 23 осіб.

Також для успішного результату перепідготовки офіцерів важливу роль відігравав і вибір професій. З цією метою в вересні 2017 року ГО «Ліга офіцерів» провела моніторинг ринку праці в регіоні проживання кандидатів на навчання. У результаті плідної співпраці усіх сторін було визначено напрямок для перепідготовки сформованої групи офіцерів — «Менеджмент перевезень та логістика».

Був чітко окреслений термін проведення занять, узгоджений з командуванням частин Чернігівського гарнізону та менеджером програми НАТО-Україні — паном Крістофером Штаудтом. Підібрані навчальні заклади, викладачі та тренери для проведення занять, семінарів та тренінгів з військовослужбовцями, підписані угоди взаємодії та співпраці з навчальним центром «Промінь».

Окрім навчального процесу, спрямованого на здобуття додаткового фаху, для слухачів заплановані тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До проекту також будуть залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян.


Прес-служба ГО «Ліги Офіцерів»

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові 14:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 вересня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 14:01

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 вересня в Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Відкрито виставку дитячих творів

Відкрито виставку дитячих творів "Намалюй свого Бога". ФОТОрепортаж 10:45

В музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт відкрито надзвичайно красиву обласну виставку дитячих творів під назвою "Намалюй свого Бога".

Бобровицький район вийшов із

Бобровицький район вийшов із "червоної" зони карантину 10:33

18 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн 10:20

Колишньому посадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам повідомили про підозру у привласнення понад 800 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.