Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 08:34:38

У Ніжинському університеті обрали "Міс та Містера 2018"

14.12.2017   12:15

Вісім неперевершених пар засліплювали вродою та вишуканістю глядачів оновленої конкурсної програми для красивих, талановитих та розумних «Міс та Містер університет 2018», що відшуміла днями в Ніжинському державному університеті.

Донедавна у Гоголівському виші красунь та красенів обирали окремо. Мужніх містерів весною, а тендітних Міс узимку. Проте цьогоріч оргокомітет конкурсу вирішив об’єднати ці два змагання і не прогадав.

Переповнена зала на таке перезавантаження улюбленого розважального заходу молодих та вродливих, відреагувала надзвичайно схвально, щораз вибухаючи гучними оваціями.

Три дефіле – енергійне «Вітамін Д», індивідуальне «Персона» та червоно-чорне «Гра у пристрасть» промайнули як одне. Кожен вихід містерів і міс – це романтичний образ, захоплюючі постановки, яскраві вбрання. А на фоні унікальних декорацій, виготовлених колективом соціально-гуманітарного відділу вишу, дійство ставало все більш захоплюючим.

Тематичною лінією конкурсу талантів стало справжнісіньке зіркове перевтілення конкурсних пар у знаментих та улюблених. Хтось зробив акцент на лірику, а хтось – взяв грацією.

Як завжди, найважча робота дісталася журі. Вибір був надзвичайно складним, та все ж перемога і почесний титул «Міс НДУ — 2018» дісталися студентці факультету іноземних мов Маріанні Шульзі. Красуня підкорила глядацький загал та суворих суддів надзвичайно сильним, просто таки заворожуючим співом. А от весь наступний рік Містером НДУ 2018 буде Олександр Руденко, як не дивно, колега Маріанни по факультету.

Приємні і такі вишукані звання дісталися й іншим студентським парам, котрі запам’яталися глядачу кожна своєю родзинкою, яку журі й намагалися підкреслити у присуджених номінаціях:

«Міс та Містер Онлайн» — Катерина Гуторка та Артем Скорбач,

«Міс та Містер Глядацьких симпатій» — Аліна Калюжна та Олександр Руденко,

«Міс та Містер Романтичність» — Роман Федорець і Альона Чечило

«Міс та Містер Артистичність» — Ольга Журавель та Володимир Колібаба,

«Міс та Містер Оригінальність» — Анна Нечипоренко та Едуард Бездухов,

«Міс та Містер Загадковість» — Яна Глова та Василь Семенченко,

«Міс та Містер Фітнес» — Катерина Гуторка та Артем Скорбач,

«Міс та Містер Талант» — Аліна Калюжна, Олександр Перегуда,

«Міс та Містер Посмішка» — Маріанна Шульга та Олександр Руденко,

«Міс та Містер Стиль» — Олеся Шейко та Ярослав Курило.


Михайло Ломоносов


http://www.uezd.com.ua/u-nizhynskomu-universyteti-obraly-mis-ta-mistera-2018/

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.