Оголошено набір до Молодіжної Антикорупційної школи
Чернігівський Центр Прав Людини оголошує конкурсний набір студентської молоді та лідерів молодіжних громадських організацій до “Антикорупційної школи”, яка відбудеться наприкінці січня 2018 року в місті Чернігові.
Мета Школи: надати необхідні знання з українського та міжнародного законодавства, сформувати модель поведінки щодо боротьби з корупційними проявами в сучасних умовах, сприяти отриманню знань та навичок для подальшого навчання своїх однолітків за методом «рівний-рівному», а також напрацювати власні заходи з антикорупційної освіти серед молоді.
Програмою школи передбачено лекції та інтерактивні тренінги з наступних питань:
• Визначення поняття «корупція», ознаки цього злочину.
• Види та сфери корупції.
• Причини корупції. Основні чинники виникнення явища корупції, зовнішні та внутрішні причини.
• Негативні наслідки корупції.
• Протидія корупції та роль кожного в цьому процесі.
• Молодь і протидія корупції. Які існують шляхи подолання корупції, їхні плюси і мінуси.
• Участь молоді у громадському житті як запорука подолання корупції.
До участі в школі запрошуються:
• студентська молодь та лідери молодіжних громадських організацій, які проживають і працюють в Чернігівській області;
• зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну Школи – 3 дні.
Критерії відбору:
- наявність мотиваціїздійснювати антикорупційну просвіту та діяльність;
- готовність до застосування отриманих знань та навичок в практичній діяльності.
Для участі у навчанні необхідно конкурсну анкету можна заповнити за посиланням.
Анкети приймаються до 15 січня 2018 року.
Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці проектуhttps://www.facebook.com/razzdolkor/ в соціальній мережі Facebook.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression