Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:41:47

Відбувся начальний семінар з окремих питань проходження державної служби для працівників суду

01.12.2017   07:53Агенцiя

Захід проведено з метою забезпечення взаємодії Національного агентства з питань державної служби, Державної судової адміністрації та органів системи правосуддя на регіональному рівні.

30 листопада на базі Апеляційного суду Чернігівської області за участю заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Ірини Галайко та головного спеціаліста сектору юридичного забезпечення Управління Ганни Володько відбувся начальний семінар з окремих питань проходження державної служби для керівників і заступників керівників апаратів судів, головних спеціалістів служб управління персоналу та інших працівників Господарського, Чернігівського окружного адміністративного, Апеляційного та районних судів.

Під час проведення семінару розглянуто наступні теми:
1. Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби.
2. Дисциплінарна відповідальність державних службовців.
3. Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.
4. Зміна істотних умов праці державних службовців.

Крім того висвітлені питання щодо присвоєння рангів державним службовцям, надання додаткових відпусток за вислугу років державним службовцям, звільнення з посади державної служби та інші.

У заході взяли участь близько 40 осіб.


За інформацією Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.